دستگاه لیزر فایبر – فروش با شرایط ویژه

دستگاه لیزر فایبر

فلزات بخش جدایی ناپذیر صنعت می باشند. فلزات برای این که در صنعت مورد استفاده قرار گیرند، باید به قطعات و اندازه های مورد نیاز برش داده شوند. برش فلزات به اندازه ها و قطعات مختلف توسط دستگاه لیزر فایبر انجام می شود. دستگاه لیزر فایبر با دقت و کیفیت بسیار بالا فلزات را با ضخامت های گوناگون در اندازه های مختلف برش داده و بدین گونه انواع فلزات در اندازه های مختلف وارد صنعت خواهد شد. اگر شما برای کسب و کار خود نیازمند دستگاه لیزر می باشید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی 24 ساعته به شما می باشند. شرکت درخشان صنعت پاسارگاد برترین شرکت فروش دستگاه لیزر فایبر در ایران. مشاوران درخشان صنعت پاسارگاد شما را در انتخاب دستگاه متناسب با نیازتان راهنمایی می کنند.

چگونه یک دستگاه لیزر فایبر مناسب انتخاب کنیم ؟

خریداران ابتدا باید موادی که قرار است برش داده شود و همچنین ضخامت مواد را در نظر گرفته و سپس با توجه به این عوامل، قدرت دستگاه مورد نظر را انتخاب کنند. قدرت دستگاه برش در بازار در حال حاضر از 500w تا 1200w می باشد.

دستگاه لیزر فایبر

الزامات محیطی برای قرار دادن دستگاه لیزر فایبر

علاوه بر توجه به عمل سوئیچ، محیط قرار دادن دستگاه لیزر فایبر نیز نیاز به توجه دارد.

  1. خرید دما و رطوبت سنج و قرار دادن آن را در اتاق لیزر فایبر برای نظارت بر تهویه مطبوع دما و تهویه مطبوع رطوبت در اتاق.
  2. شما می توانید دمای محیط و محیط جدول رطوبت نسبی را مقایسه کنید و به الزامات محیطی لیزر فایبر پی ببرید.

(زرد یک یادآوری هشدار دهنده است، قرمز یک دوره خطرناک است.)

آب دمای پایین لیزر تا ۲۲ درجه تنظیم شده است و دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) زیر ۲۶ درجه است، سپس رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) باید زیر ۷۵٪ باشد.

اگر رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) از ۷۵٪ تجاوز کند، مانند ۸۵٪، آنگاه دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) باید زیر ۲۴ درجه تنظیم شود.، در غیر این صورت خطر تراکم در داخل لیزر وجود خواهد داشت.

اگر مقدار در تقاطع دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) و رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) پایین تر از ۲۲ باشد، هیچ تراکمی در داخل لیزر وجود نخواهد داشت.اگر بالاتر از ۲۲ باشد، condensation در داخل لیزر وجود خواهد داشت.

ریسک، مشتریان می توانند دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) و رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) را برای بهبود کاهش دهند.یا توابع خنک کننده و رطوبت زدایی کولر را تنظیم کنید تا دمای محیط لیزر از ۲۶ درجه تجاوز نکند، در حالی که رطوبت نسبی محیط را کمتر از ۶۰٪ نگه می دارند.

پیشنهاد: توجه به ثبت ارزش جدول دما و رطوبت در هر شیفت،  برای پیدا کردن مشکلات در زمان و جلوگیری از خطرات.

ویدیو توضیح کامل نحوه قیمت دهی دستگاه لیزر فایبر

 

 موادی که شرکت نیاز به پردازش دارد و دامنه نیازهای کسب و کار:

تولید کننده حرفه ای

با توجه به توسعه شدید کاربرد صنعتی ماشین های برش لیزری، تولیدکنندگان مختلف پانچ و پلاسما CNC پا به عرصه ماشین های برش لیزری گذاشته اند و مسیر تولیدکنندگان ماشین برش لیزری بزرگ و کوچک ناهموار است.

بنابراین در هنگام انتخاب دستگاه لیزر فایبر باید چشمان خود را باز نگه دارید و به دنبال تولیدکنندگانی که بر روی کاربردهای صنعتی لیزر تمرکز می کنند، بگردید بنابرین می توان به شرکت های حرفه ای اعتماد کرد.

عوامل قیمت

به عنوان خرید کننده واقعی ماشین آلات برش لیزر، ما اغلب در یک سوء تفاهم هستیم. ما همیشه نسبت و قیمت هر شرکت را اندازه گیری می کنیم، و همیشه می خواهیم شرکتی با بالاترین پیکربندی، ارزان ترین قیمت، و یک شرکت برند را انتخاب کنیم.

برای انتخاب دستگاه لیزر فایبر تنها نمی توان عامل قیمت را در نظر گرفت.

خدمات پس از فروش دستگاه لیزر فایبر

در تمام صنایع خدمات مکانیکی، پس از استفاده واقعی، آنچه کاربر بیشتر نگران آن است و بیشتر به آن نیاز دارد، جدول زمانی و تداوم خدمات پس از فروش است.باید اطمینان حاصل شود که کارکرد صحیح دستگاه برای اطمینان از تولید.

اجازه دهید افراد حرفه ای کارهای حرفه ای انجام دهند، حتی اگر آموزش ساده ای وجود داشته باشد که به راحتی بتواند برخی مشکلات ظریف را اداره کند، به اندازه راحت و مطمئن نیست که اجازه دهید تولیدکنندگان حرفه ای برای مشکلات پس از فروش قرارداد ببندند.

تعهد استاندارد بالا از ماشین آلات و تجهیزات که جز خدمات پس از فروش است نه تنها به مشتریان اعتماد به نفس در یک انتخاب میدهد ، بلکه تجلی استانداردهای بالا خود را در طراحی مکانیکی،  تدارکات، مونتاژ، بازرسی کیفیت به نمایش میگذارد. دستگاه لیزر فایبر

ارزش افزوده

خرید دستگاه لیزر فایبر در واقع خرید مزایا، خرید زمان، و خرید ماشین پول سازی است؛

خرید یک ماشین نیز یک راه تولید و مدیریت، دایره گسترده تر از دوستان، و حتی یک عصر لیزری است؛انتخاب دستگاه برش لیزر مستقیم ترین و محبوب ترین راه رسیدن به پول است؛

در یک روش جامع، ارزش افزوده این دستگاه برش لیزری شامل هزینه های مواد ذخیره شده، هزینه های نیروی کار، هزینه های زمانی، از جمله سفارشاتی است که ارزش محصول را افزایش می دهند.، از جمله تحول روش های تولید و مدیریت، شرکای کسب و کار در سطح بیشتر و بالاتر، و مهم تر از همه باعث رسیدن شما به اهداف مالی و قرارگرفتن در قله ی صنعت میشود.

ویژگی های دستگاه لیزر فایبر

کیفیت منحصر بفرد

کیفیت برش خوب است. با توجه به نقطه لیزر کوچک و چگالی انرژی بالا، یک برش لیزری می تواند کیفیت برش بهتری به دست آورد.قطر اشعه برش لیزر به طور کلی اندازه 0.1-0.2میلیمتر، عرض منطقه تحت تاثیر حرارت کوچک است و مقطع مستطیل نسبتاً منظمی است.

برش لیزر می تواند به عنوان آخرین روش پردازش مورد استفاده قرار گیرد. به طور کلی، سطح برش را می توان به طور مستقیم بدون پردازش بیشتر، و قطعات می تواند به طور مستقیم مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه لیزر فایبر

سرعت بالا

 سرعت برش سریع. سرعت برش لیزر نسبتاً سریع است.به عنوان مثال با استفاده از لیزر ۲۰ وات، سرعت برش فولاد کربنی با ضخامت ۸ میلی متر ۱٫۶ متر بر دقیقه است. و سرعت برش فولاد ضد زنگ به ضخامت ۲میلی متر، 3.5متر بر دقیقه است.با توجه به منطقه کوچک تحت تاثیر حرارت و تغییر شکل حداقل قطعه کار در طول برش لیزر، گیره گذاشتن و فیکس کردن نیاز نیست که باعث کاهش زمان میشود.

گستردگی کاربردها

بسیاری از انواع مواد برش وجود دارد. در مقایسه با روش های برش مانند برش اکسیژن-اتان و برش پلاسما، برش لیزر می تواند انواع بیشتری از مواد از جمله فلزات، غیر فلزات، مواد کامپوزیتی مبتنی بر فلز و غیر فلزی را برش دهد.برای مواد مختلف، به دلیل خواص ترمودینامیکی خود و نرخ های جذب مختلف برای لیزرها، انطباق پذیری برش لیزری متفاوتی را نشان می دهند.

مناسب برای پردازش محصولات بزرگ. هزینه ساخت قالب محصولات بزرگ بسیار بالا است، پردازش لیزر نیاز به هیچ قالبی ندارد، و پردازش لیزر به طور کامل اجتناب از فروپاشی مواد تشکیل شده در طول پانچ و برشی میکند، که می تواند تا حد زیادی باعث کاهش هزینه تولید شرکت ها و بهبود کیفیت محصولات شود. دسنگاه لیزر فایبر

بهینه بودن

تمیز، امن و بدون آلودگی. در فرایند برش لیزر، نویز کم است، لرزش کوچک است و آلودگی وجود ندارد که محیط کاری اپراتور را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

مستعد تداخل الکترومغناطیسی نیست. بر خلاف پردازش پرتو الکترون، پردازش لیزر نسبت به تداخل میدان الکترومغناطیس حساس نیست و نیازی به محیط خلاء ندارد.

دستگاه لیزر فایبر

نکات طراحی

از آن جایی که برش فلزات یک تکنولوژی دو بعدی است آماده کردن فایل های طراحی آسان است. تنها کافی است که نمایی از قطعه مورد نظر را طراحی کرده . آن را به یک سرویس برش لیزر فلزات آنلاین ارسال کنید. نرم افزارها و ابزراهای طراحی زیادی برای این کار وجود دارند که شامل موارد مجانی و مواردی برای طراحی دو بعدی می شوند. برای تهیه اولین طرح باید موارد زیر را رعایت کنید:

  1. نمایی از بخش مد نظر را در یک نرم افزار طراحی تهیه کنید.
  2. طرح تهیه شده برای برش لیزر فلزات را با فرمت مناسب ذخیره کنید. (فهرست سرویس های آنلاین و فایل های پشتیبانی شده را بررسی کنید).
  3. فایل مد نظر را به یک سرویس آنلاین برش لیزر فلزات آپلود کنید.
  4. قیمت ها را بررسی کنید یا از متخصصین راهنمایی بخواهید . اگر قیمت مناسب بود، دستگاه برش لیزر فلزات را سفارش دهید.
  5. منتظر دریافت قطعه مورد نظر بمانید.

خرید یک دستگاه لیزر فایبریا سفارش خدمات برش

دربین دستگاه های cnc دستگاه های لیزری که بتوانند فلزات را برش دهند برای مصرف کننده های عادی بسیار گران قیمت‌اند. برای برش قطعات مورد نیاز می‌توانید از دستگاه  کم مصرف (کمتر از 100 وات) و تقریباً ارزان قیمت نیز استفاده کنید. که البته به سختی می توانند حتی سطح صفحه فلزی را خراش دهند.

قیمت برش فلزات با توجه به توان و قدرت عمل دستگاه متغیر است.اندازه برش لیزری فلزات مسئله دیگری است که در خرید یک دستگاه برش لیزر فلزات باید در نظر داشت.

اغلب دستگاه هایی که قابلیت برش فلزات را دارند نیازمند فضایی بزرگ در کارگاه ها هستند. البته قیمت و اندازه برش لیزر فلزات هر روزه در دنیا سیر نزولی داشته است. بنابراین شاید در سال های آینده حتی شاهد دستگاه های برش فلزاتی باشیم که روی سطح میز هم بتوان آنها را جا داد. دستگاه لیزر فایبر.

قیمت گذاری سفارشات

اگر به تازگی طراحی قطعات فلزی را شروع کرده اید بهتر است قبل از خریداری یکی از این دستگاه ها، در مورد خدمات کرایه ای و آنلاین برش فلزات فکر کنید. قبل از سفارش برش فلزات باید قواعد خاصی را دنبال کنید.

اغلب سرویس های آنلاین معمولاً راهنماهایی روی وب سایت خود قرار می دهند که باید حین طراحی قطعات از آنها استفاده کنید؛ ولی در ادامه دستورالعمل هایی ارائه شده که بهتر است قبل از سفارش برش لیزری فلزات مرور کنید.

نماهای بسته

همه نماهایی که برای برش فلزات ارائه می دهید باید بسته باشند.این مهم ترین و منطقی ترین قانون طراحی قطعات است. اگر نمایی باز باشد، برش قطعه از صفحه فلزی خام غیرممکن خواهد بود. تنها زمانی که می خواهید خطوطی در صفحه فلزی برش داده شوند می توان از این قاعده پیروی نکرد.

رنگ و ضخامت خطوط

این قاعده در هر کدام از سرویس های آنلاین به شیوه ای خاص رعایت می شود. در سرویس های آنلاین برش فلزات باید رنگ و ضخامت مورد نظر را انتخاب کنید. برخی از سرویس ها علاوه بر برش قطعات، سرویس حکاکی را نیز ارائه می دهند و ممکن است رنگ هایی مختلفی را برای برش و حکاکی در اختیار شما بگذارند.

برای مثال در یک وب سایت خطوط قرمز ممکن است فقط برای برش و خطوط آبی برای حکاکی قابل انتخاب باشند.

برش وزنه های گرد

اگر در قطعه خود به روزنه هایی با مقاومت بالا نیاز دارید بهتر است که ابتدا قطعه را با لیزر سوراخ کنید . آن گاه آن را با دریل بازتر کنید. دستگاه در قطعه روزنه های کوچکی ایجاد می کند که می توان بعدها آنها را با دریل بزرگ تر کرد. روزنه ایجاد شده توسط برش لیزر فلزات باید قطری بین ۲ تا ۳ میلی متر داشته باشد .ولی قطر روزنه در نهایت به نتیجه نهایی و ضخامت فلز بستگی دارد.

یک قاعده کلی آن است که در این گونه موارد کوچک ترین روزنه ممکن را با دستگاه ایجاد کنید .(در صورت امکان با توجه به ضخامت قطعه فلز) و آن گاه روزنه ها را بزرگ و بزرگ تر کنید تا به اندازه دلخواه برسد. دستگاه لیزر فایبر.

برش وزنه های آج دار

صفحات فلزی ممکن است گوشه های نوک تیزی داشته باشند و گرد کردن همه گوشه ها شاید حتی باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز شود. حتی اگر شما در طرح ارائه شده گوشه ها را گرد نکنید برخی از سرویس های برش کاری ممکن است همه آنها را به صورت پیش فرض گرد کنند.

پس اگر در قطعه مورد نظر به گوشه های نوک تیز نیاز دارید باید این مورد را در طرح ارائه شده ذکر کنید.

بریدگی و زبانه ها

حداقل عرض بریدگی در برش باید 1 میلی متر یا به اندازه ضخامت فلز باشد؛ هر کدام از این موارد بزرگ تر باشند باید در ایجاد بریدگی، آن عدد را در نظر بگیرید. طول بریدگی توسط برش نیز نباید بیشتر از 5 برابر عرض آن باشد. زبانه ها باید حداقل 3 میلی متر یا دو برابر صفحه فلزی ضخامت داشته باشند.

هر کدام از این موارد عدد بیشتری داشته باشند آن را باید برای ضخامت زبانه ها در نظر بگیرید. بریدگی نیز باید طولی کمتر از 5 برابر عرض داشته باشد.

فاصله بین بریدگی ها باید حداقل 3 میلی متر باشد. در حالی که زبانه ها باید حداقل 1 میلی متر یا به اندازه ضخامت قطعه فلزی از هم فاصله داشته باشند. هر کدام از این اعداد بزرگ تر باشد باید برای فاصله در نظر گرفته شوند. رعایت نکردن این قاعده ممکن است باعث از ریخت افتادن قطعه شود. دستگاه لیزر فایبر.

دستگاه لیزر فایبر در ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره خرید و استعلام قیمت مشخصات خود را وارد کنید تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

درخشان صنعت پاسارگاد

شروع گفتگو
1
نیاز به کمک دارید ؟
سلام میتونم کمکتون کنم؟