دستگاه لیزر فایبر – فروش با شرایط ویژه

دستگاه لیزر فایبر

فلزات بخش جدایی ناپذیر صنعت می باشند. فلزات برای این که در صنعت مورد استفاده قرار گیرند، باید به قطعات و اندازه های مورد نیاز برش داده شوند. برش فلزات به اندازه ها و قطعات مختلف توسط دستگاه لیزر فایبر انجام می شود. دستگاه لیزر فایبر با دقت و کیفیت بسیار بالا فلزات را با ضخامت های گوناگون در اندازه های مختلف برش داده و بدین گونه انواع فلزات در اندازه های مختلف وارد صنعت خواهد شد. اگر شما برای کسب و کار خود نیازمند دستگاه لیزر می باشید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی 24 ساعته به شما می باشند. شرکت درخشان صنعت پاسارگاد برترین شرکت فروش دستگاه لیزر فایبر در ایران. مشاوران درخشان صنعت پاسارگاد شما را در انتخاب دستگاه متناسب با نیازتان راهنمایی می کنند.

چگونه یک دستگاه لیزر فایبر مناسب انتخاب کنیم ؟

خریداران ابتدا باید موادی که قرار است برش داده شود و همچنین ضخامت مواد را در نظر گرفته و سپس با توجه به این عوامل، قدرت دستگاه مورد نظر را انتخاب کنند. قدرت دستگاه برش در بازار در حال حاضر از 500w تا 1200w می باشد. 

دستگاه لیزر فایبر

الزامات محیطی برای قرار دادن لیزر فایبر​

علاوه بر توجه به عمل سوئیچ، محیط قرار دادن دستگاه لیزر فایبر نیز نیاز به توجه دارد.

  1. خرید دما و رطوبت سنج و قرار دادن آن را در اتاق لیزر فایبر  برای نظارت بر تهویه مطبوع دما و  تهویه مطبوع رطوبت در اتاق.
  2. شما می توانید  دمای محیط  و محیط جدول رطوبت نسبی را مقایسه کنبد و  به الزامات محیطی لیزر فایبر پی ببرید.

(زرد یک یادآوری هشدار دهنده است، قرمز یک دوره خطرناک است.)

آب دمای پایین لیزر تا ۲۲ درجه تنظیم شده است و دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) زیر ۲۶ درجه است، سپس رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) باید زیر ۷۵٪ باشد..

اگر رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) اگر از ۷۵٪ تجاوز کند، مانند ۸۵٪، آنگاه دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) باید زیر ۲۴ درجه تنظیم شود.، در غیر این صورت خطر تراکم در داخل لیزر وجود خواهد داشت.

اگر مقدار در تقاطع دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) و رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) پایین تر از ۲۲ باشد، هیچ تراکمی در داخل لیزر وجود نخواهد داشت.اگر بالاتر از ۲۲ باشد، condensation در داخل لیزر وجود خواهد داشت.

ریسک، مشتریان می توانند دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) و رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) را برای بهبود کاهش دهند.یا توابع خنک کننده و رطوبت زدایی کولر را تنظیم کنید تا دمای محیط لیزر از ۲۶ درجه تجاوز نکنند، در حالی که رطوبت نسبی محیط را کمتر از ۶۰٪ نگه می دارند.

پیشنهاد: توجه به ثبت ارزش جدول دما و رطوبت در هر شیفت،  برای پیدا کردن مشکلات در زمان و جلوگیری از خطرات.

ویدیو توضیح کامل نحوه قیمت دهی دستگاه لیزر فایبر

 موادی که شرکت نیاز به پردازش دارد و دامنه نیازهای کسب و کار:

تولید کننده حرفه ای

با توجه به توسعه شدید کاربرد صنعتی ماشین های برش لیزری، تولیدکنندگان مختلف پانچ و پلاسما CNC پا به عرصه ماشین های برش لیزری گذاشته اند و مسیر تولیدکنندگان ماشین برش لیزری بزرگ و کوچک ناهموار است.

بنابراین در هنگام انتخاب دستگاه لیزر فایبر باید چشمان خود را باز نگه دارید و به دنبال تولیدکنندگانی که بر روی کاربردهای صنعتی لیزر تمرکز می کنند، بگردید بنابرین می توان به شرکت های حرفه ای اعتماد کرد.

عوامل قیمت

به عنوان خرید کننده واقعی ماشین آلات برش لیزر، ما اغلب در یک سوء تفاهم هستنم. ما همیشه نسبت و قیمت هر شرکت را اندازه گیری می کنیم، و همیشه می خواهیم شرکتی با بالاترین پیکربندی، ارزان ترین قیمت، و یک شرکت برند را انتخاب کنیم. 

برای انتخاب دستگاه لیزر فایبر تنها نمی توان عامل قیمت را در نظر گرفت.

خدمات پس از فروش دستگاه لیزر فایبر

در تمام صنایع خدمات مکانیکی، پس از استفاده واقعی، آنچه کاربر بیشتر نگران آن است و بیشتر به آن نیاز دارد، جدول زمانی و تداوم خدمات پس از فروش است.باید اطمینان حاصل شود که کارکرد صحیح دستگاه برای اطمینان از تولید.

اجازه دهید افراد حرفه ای کارهای حرفه ای انجام دهند، حتی اگر آموزش ساده ای وجود داشته باشد که به راحتی بتواند برخی مشکلات ظریف را اداره کند، به اندازه راحت و مطمئن نیست که اجازه دهید تولیدکنندگان حرفه ای برای مشکلات پس از فروش قرارداد ببندند.

تعهد استاندارد بالا از ماشین آلات و تجهیزات که جز خدمات پس از فروش است نه تنها به مشتریان اعتماد به نفس در یک انتخاب میدهد ، بلکه تجلی استانداردهای بالا خود را در طراحی مکانیکی،  تدارکات، مونتاژ، بازرسی کیفیت به نمایش میگذارد. دستگاه لیزر فایبر

ارزش افزوده

خرید دستگاه لیزر فایبر در واقع خرید مزایا، خرید زمان، و خرید ماشین پول سازی است؛

خرید یک ماشین نیز یک راه تولید و مدیریت، دایره گسترده تر از دوستان، و حتی یک عصر لیزری است؛انتخاب دستگاه برش لیزر مستقیم ترین و محبوب ترین راه رسیدن به پول است؛

در یک روش جامع، ارزش افزوده این دستگاه برش لیزری شامل هزینه های مواد ذخیره شده، هزینه های نیروی کار، هزینه های زمانی، از جمله سفارشاتی است که ارزش محصول را افزایش می دهند.، از جمله تحول روش های تولید و مدیریت، شرکای کسب و کار در سطح بیشتر و بالاتر، و مهم تر از همه باعث رسیدن شما به اهداف مالی و قرارگرفتن در قله ی صنعت میشود.

ویژگی های دستگاه لیزر فایبر

کیفیت منحصر به فرد

  •  کیفیت برش خوب است. با توجه به نقطه لیزر کوچک و چگالی انرژی بالا، یک برش لیزری می تواند کیفیت برش بهتری به دست آورد.قطر اشعه برش لیزر به طور کلی اندازه 0.1-0.2میلیمتر، عرض منطقه تحت تاثیر حرارت کوچک است و مقطع مستطیل نسبتاً منظمی است.

برش لیزر می تواند به عنوان آخرین روش پردازش مورد استفاده قرار گیرد. به طور کلی، سطح برش را می توان به طور مستقیم بدون پردازش بیشتر، و قطعات می تواند به طور مستقیم مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه لیزر فایبر

سرعت بالا

  •  سرعت برش سریع. سرعت برش لیزر نسبتاً سریع است.به عنوان مثال با استفاده از لیزر ۲۰ وات، سرعت برش فولاد کربنی با ضخامت ۸ میلی متر ۱٫۶ متر بر دقیقه است. و سرعت برش فولاد ضد زنگ به ضخامت ۲میلی متر، 3.5متر بر دقیقه است.با توجه به منطقه کوچک تحت تاثیر حرارت و تغییر شکل حداقل قطعه کار در طول برش لیزر، گیره گذاشتن و فیکس کردن نیاز نیست که باعث کاهش زمان میشود.

گستردگی کاربرد ها

  •  بسیاری از انواع مواد برش وجود دارد. در مقایسه با روش های برش مانند برش اکسیژن-اتان و برش پلاسما، برش لیزر می تواند انواع بیشتری از مواد از جمله فلزات، غیر فلزات، مواد کامپوزیتی مبتنی بر فلز و غیر فلزی را برش دهد.برای مواد مختلف، به دلیل خواص ترمودینامیکی خود و نرخ های جذب مختلف برای لیزرها، انطباق پذیری برش لیزری متفاوتی را نشان می دهند.
  •  مناسب برای پردازش محصولات بزرگ. هزینه ساخت قالب محصولات بزرگ بسیار بالا است، پردازش لیزر نیاز به هیچ قالبی ندارد، و پردازش لیزر به طور کامل اجتناب از فروپاشی مواد تشکیل شده در طول پانچ و برشی میکند، که می تواند تا حد زیادی باعث کاهش هزینه تولید شرکت ها و بهبود کیفیت محصولات شود. دسنگاه لیزر فایبر

بهینه بودن

  •  تمیز، امن و بدون آلودگی. در فرایند برش لیزر، نویز کم است، لرزش کوچک است و آلودگی وجود ندارد که محیط کاری اپراتور را تا حد زیادی بهبود می بخشد.
  •  مستعد تداخل الکترومغناطیسی نیست. بر خلاف پردازش پرتو الکترون، پردازش لیزر نسبت به تداخل میدان الکترومغناطیس حساس نیست و نیازی به محیط خلاء ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

درخشان صنعت پاسارگاد